Pravidla soutěže Severská výzva 2018

24.1.2019 - doplnění k pravidlům!

Od dnešního dne přicházi v platnost povinnost nahrávat fotky vrcholů do dvou dnů od zdolání.

Např. v pátek zdolám kopec - nejpozději v neděli ho zapíšu.

27. 11. 2018 - doplněk k pravidlům!!!

Doplněk se týká nahrávání vrcholů. V této soutěži se hraje fér a otevřeně. Prosíme  vás proto, abyste si takticky neschovávali již dosažené vrcholy "na později". Chápeme, že nejde hned každou fotku vždy rychle nahrát, ale udělejte tak vždy nejpozději do 5 dnů od dosažení vrcholu! Ke konci soutěže to bude do 2 dnů! A dále si vždy musíte jednak nahrát fotku z vrcholu a taky si daný vrchol musíte zaškrtnout a ULOŽIT v seznamu vrcholů. Jinak vrchol bez fotky a data nebude platný! 

Kdo si ke konci soutěže z "najednou" nahraje desítky starých vrcholů, nebudou mu uznány! Pokud jste tak zatím dělali, žádné strachy, tuto podmínku zveřejňujeme až nyní, žádné sankce doposud nehrozí. V klidu si do 05. 12. 2018 nahrajte všechny doposud dosažené vrcholy a další již přidávejte podle tohoto nového pravidla, tedy nejpozději do 5 dnů od dosažení.

Ještě jednou prosíme o transparentnost a fair play, a tím i o větší motivaci pro všechny :-) 


PRAVIDLA SEVERSKÉ VÝZVY 

Severská výzva 2018 je druhý ročník netradiční dobrodružné soutěže pro horaly a horalky z České republiky a ze Slovenska. Letošní soutěž má na základě zkušeností z prvního ročníku upravená pravidla. Letos začínáme v sobotu 20. 10. 2018. Soutěžit se pak bude více než 3 měsíce, přesně do půlnoci čtvrtku 31. 01. 2019.

Svůj nový profil pro ročník 2018 si můžeš vytvořit zde v registračním formuláři

Vítězové vyhrají kompletně zajištěný týdenní skialpinistický trip snů do Norska. Když kompletní, tak kompletní, včetně dopravy, ubytování, horského průvodce atd. Aby Ti nebyla zima, přidáme letos i velmi hodnotné skialpové oblečení od Montury a zajímavé ceny od dalších partnerů. Nemáš ještě lyže, ale chceš jet na Sever s námi? Nevadí! Zatím zdolávej vrcholy pěšky nebo na sněžnicích. Po dobu pobytu v Norsku dostaneš k dispozici zcela unikátní nové lyže od špičkové slovenské firmy FOREST SKIS.

Ročník 2018 doznal několik důležitých změn v pravidlech. Soutěž i nadále obsahuje 2 disciplíny, které probíhají současně. Cílem je nasbírat co nejvíce zdolaných vrcholů a nově také pouze předepsaný základní nutný počet hlasů od fanoušků. Hlasy však tvoří jen jakýsi základ či podmínku, vítězové soutěže se letos nově určí POUZE podle počtu zdolaných vrcholů. V případě, kdy více lidí bude mít stejný počet vrcholů, rozhodne o pořadí či případné výhře nadmořská výška 5 nejvyšších vrcholů. Takže máknout si se vyplatí!! Pokud i to bude stejné, rozhodne až poté počet hlasů!

Kdo se tedy chce ucházet o vítězství, musí získat minimálně předepsaný základní počet 400 hlasů od svých fanoušků. Pokud někdo tento počet nezíská, může to letos nově dohnat získanými vrcholy. Jeden vrchol bude mít hodnotu 25 hlasů. Po získání alespoň 400 hlasů se už můžeš soustředit pouze na vrcholy. Ty letos rozhodnou. Pro celkového vítěze hlasování však budeme mít připravenou hodnotnou cenu od Montury, a to i v případě, kdyby se díky nízkému počtu vrcholů do Norska nedostal.

Vítězové budou opět 4. Zde je ale důležitá změna! Letos nově vyhrají 2 ženy a 2 muži s nejvyšším počtem vrcholů!! 

 


1. disciplína - Mákni si

Po zaregistrování uvidíš na svém profilu seznam kopců.

A Tvůj úkol? Jednoduchý... Nasbírat co nejvíc kopců! Na pohoří, státu a výšce nezáleží. Věříme, že jsi férový hráč/ka, ale jak se říká „důvěřuj, ale prověřuj." A také se poděl o zážitek s ostatními. Vyfoť se na vrcholku každé Tebou navštívené hory se symbolem/logem soutěže (ukázka loga z ročníku 2018 ke stažení zde). Logo můžeš na fotce držet v ruce, můžeš ho mít na batohu, nebo ho můžeš třeba položit na rozcestník. Fotka tedy nemusí (ale může) být jen selfie. Vždy ale na fotce musíš být dobře identifikovatelný/á Ty, logo a dané místo. Buď kreativní, i těmito fotkami zaujmeš! Pamatuj! Jeden vrchol = 1 fotka! Vyber tu nejzajímavější! Danou fotku poté vlož do galerie na svém profilu a vrchol si odškrtni v seznamu vrcholů. Přidej k fotce popisek - jméno vrcholu, datum. Bez popisku a data zdolání u fotky nebude vrchol platný! Ještě jednou zdůrazňujeme. Na fotce musíš být jasně vidět jak ty, tak symbol soutěže, a samozřejmě jednoznačně identifikovatelné místo. Například vrcholový kříž, turistické cedule, skalisko nebo jiné nezaměnitelné místo na daném vrcholu. Ne jen záběr stromů nebo trávy, který může být kdekoliv. U aspirantů na vítězství se budou všechny fotky a vrcholy velmi pečlivě kontrolovat :-) Uschovej si i originály soutěžních fotek.

Zobrazit všechny soutěžní vrcholy


2. disciplína - Zaujmi

Jak? Na svém profilu, jehož obsah je jen v tvé režii. Záleží jen na tobě, co na sebe prozradíš. Doplň si profilovou fotku, čím se zabýváš, odkud pocházíš, připoj své weby či sociální sítě, v textu se krátce přestav a řekni, proč zrovna ty bys měl cestu na daleký Sever vyhrát. Prostě sděl Tvým budoucím fanouškům cokoliv, co si myslíš, že ti pomůže získat jejich sympatie a potřebné hlasovací body. Velké plus bude, když to vše povíš i ve videu, které natoč a jehož obsah opět necháme jen na Tobě.

Potřebuješ získat minimálně 400 hlasů. Pokud se ti to nebude dařit, můžes hlasy nahradit vrcholy navíc. Hodnota jednoho vrcholu je 25 hlasů. Neplatí to však naopak. Není možné získat vrcholy za hlasy!!!

Požádej o hlasy své známé, kamarády, rodinu či fanoušky na svých sítích. Tlačítko "Hlasuj" najdou na Tvém profilu. A zde opět... Buď fér! Profily s velkým počtem falešných hlasů budou ze soutěže bez upozornění vyřazeny!

Zobrazit všechny soutěžící


lpgo.jpg

Logo pro ročník 2018 ke stažení zde

Severská výzva - kontakt
Máš dotaz k pravidlům či soutěži samotné? Sem s ním...
Jméno soutěžícího:
E-mail:
Text: (povinné)
Vytisknout stránku Vytisknout stránkuzobrazeno 9238x, dnes 7x