Pravidla soutěže Severská výzva

Severská výzva je nová soutěž pro horaly a horalky z České republiky a ze Slovenska. Vítězové vyhrají kompletně zajištěný týdenní skialpinistický trip snů do severního Norska, do nejkrásnějších destinací daleko za polárním kruhem. Když kompletní, tak kompletní, včetně dopravy, ubytování, horského průvodce atd. Nemáš ještě lyže, ale chceš jet na Sever s námi? Nevadí! Zatím zdolávej vrcholy pěšky nebo na sněžnicích. Po dobu pobytu v Norsku dostaneš k dispozici zcela unikátní nové lyže od špičkové slovenské firmy FOREST SKIS. A aby Ti nebyla zima, přidáme i hodnotné věcné ceny od Montury a dalších partnerů. Vítězové budou 4 a nezáleží na státu ani pohlaví, soutěž je tedy ryze "československá" a svobodná!!! :-)

Soutěží se ve 2 disciplínách, které probíhají současně. Cílem je nasbírat po dobu konání soutěže co nejvíce zdolaných vrcholů a co nejvíce hlasů od fanoušků. Vítězové soutěže se určí aritmetickým průměrem výsledků obou disciplín. Minimální počet navštívených vrcholů pro jednoho ze 4 případných vítězů je 10. To proto, aby nevyhrál někdo, kdo má sice statisíce fanoušků, třeba na Youtube, ale na hory přitom vůbec nechodí. A opačně! I člověk s největším počtem zdolaných vrcholů bude muset nasbírat alespoň 250 legálních hlasů od fanoušků, takže být zcela asociální superhoral také nestačí ;-)

Mezi vítězi musí být alespoň jedna žena nebo alespoň jeden muž! Na Sever tedy odjede nejúspěšnější žena nebo muž, i kdyby se nedostal/a do TOP 4!!!

1. disciplína - Mákni si

Po zaregistrování uvidíš na svém profilu seznam kopců. 1 kopec = 1 bod.

A tvůj úkol? Nasbírat co nejvíc bodů. Na pohoří, státu a výšce nezáleží. Věříme, že jsi férový hráč, ale jak se říká „důvěřuj, ale prověřuj." A také se poděl o zážitek s ostatními. Vyfoť se na vrcholku každé Tebou navštívené hory se symbolem/logem soutěže (ke stažení zde). Logo můžeš na fotce držet v ruce, můžeš ho mít na batohu, nebo ho můžeš třeba položit na rozcestník. Fotka tedy nemusí (ale může) být jen selfie. Vždy ale na fotce musíš být dobře identifikovatelný Ty, logo a dané místo. Buď kreativní, i těmito fotkami zaujmeš! Pamatuj! Jeden vrchol = 1 fotka! Vyber tu nejzajímavější! Přidej k ní popisek - jméno vrcholu, datum. Danou fotku poté vlož do galerie na svém profilu a vrchol si odškrtni v seznamu vrcholů. Ještě jednou zdůrazňujeme. Na fotce musíš být jasně vidět jak ty, tak symbol soutěže, a samozřejmě jednoznačně identifikovatelné místo. Například vrcholový kříž, turistické cedule, skalisko nebo jiné nezaměnitelné místo na daném vrcholu. Ne jen záběr stromů nebo trávy, který může být kdekoliv. U aspirantů na vítězství se budou všechny fotky a vrcholy kontrolovat :-)

Zobrazit všechny soutěžní vrcholy


2. disciplína - Zaujmi

Ukaž se. Buď kreativní. Buď inspirativní. Buď svůj...

Jak? Na svém profilu, jehož obsah je jen v tvé režii. Záleží jen na tobě, co na sebe prozradíš. Doplň si profilovou fotku, čím se zabýváš, odkud pocházíš, připoj své weby či sociální sítě, v textu se krátce přestav a řekni, proč zrovna ty bys měl cestu na daleký Sever vyhrát. Prostě sděl Tvým budoucím fanouškům cokoliv, co si myslíš, že ti pomůže získat jejich sympatie a hlasovací body. Velké plus bude, když to vše povíš i ve videu, které natoč a jehož obsah opět necháme jen na Tobě. Vítězové budou muset do konce soutěže video natočit určitě - kdy ho na tedy na profilu zveřejníš, to je na Tobě, ale určitě čím dříve, tím lépe pro Tebe. V průběhu soutěže můžeš videa měnit, updatovat o nové záběry z výstupů atd. Pohrej si s tím, to jak budeš působit může zásadně ovlivnit hlasování :-)

Požádej o hlasy své známé, kamarády, rodinu či fanoušky na svých sítích. Tlačítko "Hlasuj" najdou na Tvém profilu. A zde opět... buď fér! Profily s velkým počtěm falešných hlasů budou ze soutěže vyřazeny!

Zobrazit všechny soutěžící


logo.jpg
Logo ke stažení


Severská výzva - kontakt
Máš dotaz k pravidlům či soutěži samotné? Sem s ním...
Jméno soutěžícího:
E-mail:
Text:
Vytisknout stránku Vytisknout stránkuzobrazeno 4197x, dnes 1x